Wilcze Jagody - Studio Realizacji Myśli Twórczych

Przejdź do treści

Menu główne:

książki i płyty > wilcze jagody
WILCZE JAGODY
Agnieszka Wilczyńska & Andrzej Jagodziński
Premierowe kompozycje Andrzeja Jagodzińskiego do tekstów Andrzeja Poniedzielskiego, Wiesławy Sujkowskiej, Stanisława Tyma, Agnieszki Wilczyńskiej, Jana Wołka.
Agnieszka Wilczyńska - śpiew
Andrzej Jagodziński - fortepian, akordeon
Wilcze Jagody

Wilcze Jagody

Agnieszka Wilczyńska
& Andrzej Jagodziński

EAN 5907222840030

Ten produkt jest niedostępny.
45.00 zł Dodaj
Wracałem wtedy brzegiem Wigier z późnego wieczornego spaceru. Niebo wysypane gwiezdnym żwirem brało kąpiel w jeziorze. Cisza. I nagle telefon. Andrzej Jagodziński i Agnieszka Wilczyńska będą nagrywać nową płytę: – Jej tytuł Wilcze Jagody wymyśliła pewna piękna nieznajoma, która mam nadzieję, że się ujawni. Teksty piszą Wiesława Sujkowska, Andrzej Poniedzielski, Jan Wołek. Jak słyszysz, jest nas szóstka - powiedział Andrzej. – To co, Stanisławie, będzie szczęśliwa siódemka? Trudno uwierzyć, ale właśnie patrzyłem w górę na Wielki Wóz błyszczący siedmioma gwiazdami na nocnym niebie. Jakby cały Wszechświat czekał na moją odpowiedź. – Tak, Andrzeju kochany! Oczywiście, będzie!
W ten sposób zaczęła się nasza jazda po Wilcze Jagody.
Płyta jest już gotowa. Reszta należy do Szanownych Państwa.
Stanisław Tym
Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński obdarowują nas piękną płytą. Cudowne teksty, zachwycające kompozycje Andrzeja, a głos Agnieszki wyczarowuje wyjątkowo głębokie emocje i wzrusza. Andrzej Jagodziński - mistrz nad mistrze w akompaniamencie tej wspaniałej artystce. Płyta perełka.
Ula Dudziak
Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński to niezwykła muzyczna para.
Agnieszka wzrusza, Jagodziński wzrusza, a to dzisiaj w muzyce i nie tylko takie rzadkie.
Żyjemy w świecie popisów, prześcigania się w umiejętnościach technicznych i zapominamy, że wzruszenie czyjegoś serca jest najważniejsze, najcenniejsze i najtrudniejsze do osiągnięcia.
Gdy do tego dochodzą piękne kompozycje Jagodzińskiego pisane do świetnych tekstów i wspaniale zagrane, zaśpiewane i nagrane, o czym więcej można marzyć. To jest nagranie, do którego każdy z nas będzie wielokrotnie wracać; nie zakurzy się na półce. Jestem szczęśliwa, że mogłam przy tworzeniu się tego dzieła choć trochę asystować.
Aneta Łastik
MECENAS:
Projekt współfinansowany ze środków Miasta Szczecin
SPONSORZY:
PARTNERZY:
PATRONI MEDIALNI:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego