"Słodycz śpiewania" - o wykonawcy piosenki "Zaczarowana miłość" - Studio Realizacji Myśli Twórczych

Przejdź do treści

Menu główne:

książki i płyty > słodycz śpiewania
EVE LIGHT
Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie gitary klasycznej. Adeptka Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. W 2006 roku rozpoczęła naukę na Wydziale Aktorskim WSKIMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie.
Doświadczenie aktorskie zdobyła współpracując między innymi z rzeszowskim Teatrem Maska w musicalach: „Co nam zostało z tamtych lat” oraz „Źli ludzie”, a także w spektaklu teatralno muzycznym „Warszawskie dzieci” realizowanym przez Teatr Hybrydy i Muzeum Powstania Warszawskiego, w których to grała główne role.
W 2008 roku pojawiła się gościnnie na płycie z tekstami Jerzego Masłowskiego. Dwukrotnie wystąpiła w telewizyjnej „Szansie na sukces” , zdobywając pierwsze wyróżnienie w programie z Krystyną Prońko oraz główną wygraną w odcinku z grupą Pectus. W 2011 roku wystąpiła na Gali Finałowej „Szansy Na Sukces” w Sali Kongresowej.
W 2012 roku wzięła udział w międzynarodowym projekcie chill-outowym SOMAA, którego efektem jest płyta ”Miliony Gwiazd”.
2013 rok to rok studyjnych koncertów.
Pierwszy ze swoim autorskim materiałem w Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Drugi z projektem SOMAA w Chilli ZET .
W 2015 r. na zaproszenie DJ Adamusa wykonała remix piosenki Moloko – „Sing it back” na jego jubileuszowej płycie wydanej tego samego roku.
Już od piątego roku życia zdobywała doświadczenie muzyczne na wielu festiwalowych scenach w całej Polsce, stając się niejednokrotnie laureatką nagród.
Już w marcu 2017 ukaże się jej debiutancka płyta "WOMAN".
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego